Teraz jest Pt kwi 19, 2024 9:55 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

tworzymy ulotki ewangelizacyjno-informacyjne

porozmawiajmy

Postprzez snowstorm » Wt gru 12, 2006 9:14 pm

:)
Obejrzałem ulotkę i wiesz co raczej wypowiem sie nie o tej ale ogólnie o ulotkach. Co do akurat tej to wiesz co uważam ze jest trochę "przeładowana". jesli ktokolwiek ma to przeczytać, to musi to być kilka chwytliwych haseł. Wybacz mi, ale już jakiś czas temu zwątpięłm w taktykę ewangelizacji: "daj i znikaj", czyli ewangelizację ulotkową, co innego rozdawanie zaproszeń do przyjscia do zboru (jesli akurat jest to warte polecenia) a co innego próba (raczej z góry skazana na niepowodznie) przekazania na kawałeczku papieru tego co trzeba zrozumieć. Dlatego ja preferuję ewangelizację wśród znajomych, ludzi wsród któych żyjesz. Oczywiscie nie chce Cie zniechęcać -moze akurat to w Twoim miescie przyniesie rezultat. natomiast weź pod uwagę -jak reagują ludzie wogule na ulotki- jakiekolwiek, a zwaszcza te "od sekciarzy". Zwróć uwagę że twoje ulotki, mają w oczach ludzi spory minus - sa podobne do tych od Badaczy i Świadków- których ludzie nie lubią i których sie boją. To tylko, kilka moich przemysleń, może się przyda :)

Zresztą powodzenia!!! :)[/url]
snowstorm
 

Postprzez ziomek-elektronik » Pt gru 29, 2006 4:13 pm

Adam Golebiewski napisał(a):okej, dzięki za miłe słowo

Adam Golebiewski


kogo ja widzę na forum :o

nie ma jak ulotki; zwłaszcza dla takiego grafika jak ja
ziomek-elektronik
 


Powrót do Ewangelizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron