Teraz jest Śr kwi 24, 2024 4:47 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

wiatr wieje dokąd chce, czyli historie nowonarodzeń

porozmawiajmy

Postprzez axanna » Śr cze 06, 2007 10:59 am

witaj Terry, dzieki za swiadectwo. Mam nadzieje, ze Pan pociagnie rowniez twego meza tak, ze zostanie jego gorliwym uczniem. Ja podobnie jak Ty nawrocilam sie, bedac mezatka i nieustannie sie modle o swego meza i wciaz mam nadzieje :)
Serdecznie cie pozdrawiam.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez leaf only » Śr cze 06, 2007 6:45 pm

hungry napisał(a):Odpowiedzialnośc zakładajacego wątek polega na tym że sam trzyma się głównego tematu jak i zachęca innych do tego. Przepraszam za moją czerwień która miała być jedynie kolorem który miał zakomunikować użytkownikowi wiadomość. Zaś jaskrawość kolorów i obrazu zmieniasz w monitorze :) . Ale na Twoją prośbę zmienię kolor.


Stokrotne dzięki.
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez hungry » Wt cze 19, 2007 1:34 pm

siewca 1 napisał(a):[
"Lecz ja wiem, że Odkupiciel mój żyje i że jako ostatni nad prochem stanie! Że potem, chociaż moja skóra jest tak poszarpana, uwolniony od swego ciała będę oglądał Boga." Job. 19:25-26


-----------------
Moje świadectwo jest na mojej prywatnej stronie internetowej.
Witam i zapytuję z jakiej bibli jest ten "werset" z góry dziękuję


Witaj siewca 1 nie wiem o jakiej stronie mowisz ale chyba chodzi o księgę Hioba w Biblii Tysiąclecia zaś w Bibli Warszawskiej nazywa sie Joba.
Pozatym jest prośba używaj opcji zmień jak chcesz coś dopisać albo poczekaj na odpowiedź innych zaś proszę nie pisz post pod postem.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Re: wiatr wieje dokąd chce, czyli historie nowonarodzeń

Postprzez leaf only » Wt cze 19, 2007 4:44 pm

siewca 1 napisał(a):
leaf only napisał(a):Tak wiele piszecie wszyscy o nowonarodzeniu, że pomyślałam o nowym wątku, takim bez dyskusji [hm, Adminie, marzenie?], w którym będziemy mogli opowiedzieć, jak Bóg zadziałał i nadal działa w naszym życiu. Co sądzicie o takim pomyśle i czy można ten wątek zostawić w dziale Ewangelizacji?
:-? 1 Jana 5:
19 Wiemy, że pochodzimy od Boga, lecz cały świat podlega mocy niegodziwca. ??????


Siewco drogi - o co chodzi???
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez admin » Pt cze 29, 2007 11:04 pm

Siewca rozsiewal tylko plewy wiec zostal zbanowany.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez leaf only » N lip 01, 2007 7:20 am

Dzięki, Dile.

Życzę Wam Bozego prowadzenia na każdym kroku. Z Bogiem!
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez Belaiza » Wt sty 01, 2008 3:43 pm

niedawno sluchalam kazania pastora, ktory podal dokladna date z godzina i minuta, gdy sie na nowo narodzil. Ja takowej nie znam, to byl powolny wieloletni proces, wzrost. Zaczal sie na Oazie gdy milam jakies 15 lat w wieku chyba 29 lat (ja juz naprawde nie pamietam kiedy to bylo) oddalam swoje zycie Jezusowi tak oficjalnie przed Zborem, choc juz dawno do niego nalezalo. Mimo wszystko uwazam to za cud, ze Bog byl przy mnie przez wszystkie te lata kiedy bylam daleko od Niego, ze znow Go odnalazlam, choc juz troche w ten swiat zabrnelam. Kocham dzis tak silnie jak w czasach mojego pierwszego zakochania sie w Nim.

Ilusion jestem ciekawa Twojej historii.
Belaiza
 

Postprzez hungry » Wt sty 01, 2008 7:17 pm

Belaiza napisał(a):niedawno sluchalam kazania pastora, ktory podal dokladna date z godzina i minuta, gdy sie na nowo narodzil. Ja takowej nie znam, to byl powolny wieloletni proces, wzrost. Zaczal sie na Oazie gdy milam jakies 15 lat w wieku chyba 29 lat (ja juz naprawde nie pamietam kiedy to bylo) oddalam swoje zycie Jezusowi tak oficjalnie przed Zborem, choc juz dawno do niego nalezalo. Mimo wszystko uwazam to za cud, ze Bog byl przy mnie przez wszystkie te lata kiedy bylam daleko od Niego, ze znow Go odnalazlam, choc juz troche w ten swiat zabrnelam. Kocham dzis tak silnie jak w czasach mojego pierwszego zakochania sie w Nim.

Ilusion jestem ciekawa Twojej historii.

Belaiza witaj w tej 19 godzinie Nowego 2008 roku w ktorym życze Ci radykalnego chodzenia z Bogiem i trwania w Nim i abys doswiadczał Jego błogoslawionej opieki i ochrony którą On zatacza nad każdym swoim dzieckiem. Widzę że podobne miales doswiadczenia z Bogiem co ja :) (patrz świadectwo na mojej stronie www z profilu).
Pozdrawiam
Grzegorz
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Belaiza » Śr sty 02, 2008 9:48 pm

Dziekuje Hungry za dobre zyczenia :) w kazdej minucie dnia czuje ta opieke Boza :) nawet gdy wiatr w oczy wieje a wlasciwie szczegolnie wtedy.

Ciekawe swiadectwo :) i piekna stronka :)

Tobie tez zycze Bozego blogoslawienstwa i by Twoje serce nie styglo.
Belaiza
 

Poprzednia strona

Powrót do Ewangelizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron