Teraz jest Pt kwi 26, 2024 8:10 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

ewangelizacja katolikow

porozmawiajmy

Postprzez Leszek Włodarczyk » Śr lut 14, 2007 11:08 am

....
Ostatnio edytowano Wt mar 25, 2008 8:12 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez meritus » Śr lut 14, 2007 5:12 pm

Czasami pytanie może być tak sformułowane, że brak odpowiedzi lub odpowiedź wymijająca będą stanowić odpowiedź pozytywną lub negatywną z bardzo wysokim stopniem prawdopodobieństwa. Są takie sytuacje, kiedy konieczne jest powiedzenie nieprawdy, aby nie zdradzić sekretu.

Istnieje też tzw. kłamstwo żartobliwe, gdy mówi się nieprawdę nie w celu zaszkodzenia, lub w celu żartu i obie strony są świadome zastosowanej nieprawdy.
meritus
 

Postprzez Leszek Włodarczyk » Śr lut 14, 2007 6:24 pm

....
Ostatnio edytowano Wt mar 25, 2008 8:07 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez Jonasz » Śr lut 28, 2007 2:21 pm

Cóż,po tych kilkudziesięciu minutach studiowania tego tematu jestem naprawdę zdziwiony,brakiem jakichkolwiek sensownych wniosków.
Szczerze mówiąc ta rozmowa mogłaby ciągnąć się w nieskończoność.
Już na wstępie powiem-należe do ruchu zielonoświątkowego i nie popieram działań kościoła katolickiego.
Jestem tylko szczerze zdziwiony jak trudno jest wbrew pozorom ukazać sprzeczność tejże organizacji religijnej z nauczaniem Jezusa Chrystusa. Bo jest ona dla mnie niewątpliwa i jednoznaczna. Jestem młodym człowiekiem i dziękuje Bogu za to gdzie się znajduje i dokąd idę.
Przykro mi się tylko robi jak patrzę na moją babcię która nieomal w hipnotycznym transie modli się do obrazów i całuję swój różaniec.
Przykro mi, jak patrzę na ludzi którzy ją Tego nauczyli.
Przede wszystkim przykro mi jak patrzę na ludzi którzy codziennie umierają i nie przyjęli łaski którą Jezus Chrystus ofiarował każdemu z nas przez swoją śmierć i zmartwychstanie.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Jonasz
 

Postprzez Baranek » Śr lut 28, 2007 3:39 pm

To módl się za swoją Babcię. Jestem pewien że i ona się za ciebie modli. Chyba że to nie ma dla ciebie znaczenia.
Baranek
 

Postprzez leaf only » Śr lut 28, 2007 4:53 pm

Wszedł "Baranek" i trącił kopytkiem:)))
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez Leszek Włodarczyk » Śr lut 28, 2007 5:00 pm

...
Ostatnio edytowano Wt mar 25, 2008 8:08 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez leaf only » Śr lut 28, 2007 5:08 pm

:)
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez axanna » Cz mar 01, 2007 4:21 pm

Baranek napisał(a):To módl się za swoją Babcię. Jestem pewien że i ona się za ciebie modli. Chyba że to nie ma dla ciebie znaczenia.

A do kogo, jak sadzisz, Baranku, pomodli sie Babcia?
"Chyba że to nie ma dla ciebie znaczenia." :o :o :o
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez Leszek Włodarczyk » Pn mar 12, 2007 4:09 pm

....
Ostatnio edytowano Wt mar 25, 2008 8:09 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez meritus » N mar 25, 2007 5:25 pm

że mówiąc "bo Maria jest w niebie", albo że ktokolwiek tam na pewno się znajduje - dokonujecie ni mniej ni więcej, tyko - sądu

A może Ty dokonujesz sądu mówiąc, że Maryja w niebie nie jest. A ciekawe gdzie... :o

Każdy z was, przyparty do ściany wersetami z Pisma świadczącymi, że katolickie bajędy, to... bajędy właśnie - stękać zaczyna, że o tym, kto będzie zbawiony

W zaciekłym boju z Babilonem Większym niektórzy są gotowi przyjąć możliwość potępienia Matki Bożej..... Niestety brakuje odpowiedniej emotikony - takiej robiącej stuku puku na muniu.
meritus
 

Postprzez Leszek Włodarczyk » N mar 25, 2007 5:43 pm

....
Ostatnio edytowano Wt mar 25, 2008 8:09 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez meritus » N mar 25, 2007 6:06 pm

Trudno jednoznacznie określić... Jednak na złość Kościołowi niektórzy są gotowi założyć różne rzeczy...
meritus
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ewangelizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron