Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:12 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

PREZENT DLA JEZUSA :))))

porozmawiajmy

PREZENT DLA JEZUSA :))))

Postprzez Paula » Cz paź 12, 2017 9:25 am

PREZENT DLA JEZUSA

Kochany Przyjacielu !
Mam zaszczyt zaprosić Cię do niesamowitego przedsięwzięcia !
Zacznę od tego , że zrodziło się we mnie wielkie pragnienie
by uczynić dla Jezusa coś wyjątkowego . Coś co przyniesie Mu ogromną radość i przywróci uśmiech
na Jego boskiej twarzy . Pragnę otoczyć Jego Serce ogromną troską i miłością .
Ostatnio często słyszę ,że ludzie nieustannie Go ranią :( ( w tym i my ! )
Że Jezus każdego dnia doznaje rozczarowania , odrzucenia , braku miłości :(((
Te słowa rozdzierają mi serce ...
Czy pozwolimy by naszemu kochanemu Królowi towarzyszyły takie uczucia ?
On przecież nie zasłużył na to by Jego kochane serduszko było tak okrutnie krzywdzone !
Nikt przecież nie podarował nam tylu prezentów co On !
Umarł zamiast nas , żebyśmy kiedyś mogli być u Jego boku , chce dzielić z nami swój tron !
Chce byśmy razem z Nim byli dziedzicami Królestwa Bożego !
Nikt jak On nie ukochał nas miłością tak doskonałą , która kocha nas do szaleństwa POMIMO naszych wstrętnych grzechów . Nikt tak jak ON nie pragnie troszczyć się o nas całe nasze życie aż po wieczność. On nie pragnie niczego bardziej niż mieć CIEBIE kiedyś w swych ramionach
On porzucił dla nas swoje boskie przywileje i przyszedł umrzeć za każdego z nas...
Zapłacił najdroższą cenę za jaką można kogoś pozyskać ...
Podzielił się z nami nawet swoim Tatusiem i ukochaną Matką !
Powiedział , że są to również nasi rodzice ...
A teraz pomyśl chwilę ...... i odpowiedz sobie na pytanie czy kiedykolwiek ktoś zrobił dla Ciebie
więcej niż Jezus ...... ? Czy Ktoś taki zasługuje by Jego serce było krzywdzone i łamane każdego dnia ?
NIE !!!!!
Duch Święty podsunął mi pomysł aby podjąć wyzwane :))) i zorganizować piękny prezent dla kochanego Jezusa :)) Prezent , który z pewnością bardzo Go ucieszy !
Długo nad tym myślałam , aż tu nagle boooom !!! Co Bóg najbardziej lubi ???
On czuję euforię gdy otrzymuje od nas chwałę i dziękczynienie !!!!
To nic odkrywczego ... wiem ... :))) ale czy chwalisz Go na tyle często by Jezus czuł się czczony jak na prawdziwego Króla przystało ? Odpowiedz sobie szczerze ....
Podejmij ze mną wyzwanie , zacznijmy od dziś ! Każdego dnia oddawajmy mu chwałę, cześć i dziękczynienie !! On sam powiedział , że przebywa w chwale swego ludu !
Wysławiajmy Jego święte Imię ! Dziękujmy za wszystko co dobre jak i za trudne , frustrujące nas sytuację ( polecając to w intencji zbawienia wszystkich grzeszników )
Zdajesz sobie sprawę jaką Bóg odbiera sobie chwałę za nasze oddanie się Mu w ciężkich życiowych momentach ? Dziękując Jemu za trudy jakich doświadczasz mówisz Mu :
,, Jezu ufam Tobie ! Wierze że masz kontrolę nad moim życiem ! Wierzę , że kochasz mnie do szaleństwa i jesteś ze mną nawet podczas ucisku , wierzę że każdą ciężką sytuację odwrócisz w coś dobrego i pięknego ! Na swoją chwałę ! ''
Gdy przeczytałam książkę ,,Moc uwielbienia '' dogłębnie to zrozumiałam
Nie masz zbyt wiele czasu w ciągu dnia ? Poświęć chociaż minutę na krótkie :
,, Dziękuję Jezu za wszystkie radości i trudy mojego życia ! Dziękuję za Twoją cudowną ofiarę na krzyżu ! Bądź uwielbiony Jezu ! Bądź wywyższony ! Chwała Ci i cześć ! Wysławiam i wywyższam Twoje święte Imię , Twoją świętą Krew i Twoje święte Rany ! WIELBI DUSZA MOJA PANA BO WIELKIE RZECZY MI UCZYNIŁ :)))) ''
Jeśli nie robiłeś tego wcale , albo robiłeś to rzadko a teraz będziesz chwalił Boga chociaż 3 razy dziennie zdajesz sobie sprawę jak cudowną rzecz uczynisz ?
W końcu stanie się to Twoim nawykiem a Twoje życie zamieni się w jedno wielkie uwielbienie :)
A czy zdajesz sobie sprawę że uwielbienie i dziękczynienie to potęga na niewyobrażalną skalę ?
Gdy to robisz Jezus wchodzi w Twoje życie z ogromną mocą i zaczyna działać w nim cuda!
Jezus ma bardzo czułe , wrażliwe , delikatne i romantyczne serce , dlatego otoczmy Go naszą troską , sprawmy by doznał od nas ludzi najwspanialszych uczuć jakich nawet się nie spodziewa :D
Zróbmy wszystko by nie miał czasu być więcej smutny !
Niech poczuje ,że my również troszczymy się o Niego i chcemy by zawsze był radosny i by na Jego boskiej buźce zawsze był ten uroczy uśmiech :)))
Niech nasz Jedyny Bóg będzie Bogiem szczęśliwym !!!
Zapraszaj do tego wyzwania kogo się da ! Chwalmy Go i dziękujmy 3 razy dziennie a później róbmy to zawsze kiedy tylko nam się przypomnij , jak najwięcej razy ! Zobaczycie jaka radość zagości w Was !
(jeśli nie możesz robić tego na głos rób to w myślach )
Moim celem jest zachęcić do tego wyzwania cały świat ! Przetłumaczę ten tekst i roześle na każdy kontynent ! Niech wszelkie stworzenie padnie na kolana i odda chwałę i dziękczynienie naszemu Pięknemu Królowi !! Niech dozna takiego uwielbienia jakiego nie doświadczył nigdy ! Od początku stworzenia aż do teraz ! Możemy to zrobić dla Niego i zróbmy to ! bo ON jest tego warty !!!
Niech wie że interesują nas Jego uczucia !!!
Z mojej strony , obiecuję że będę każdego dnia oddawać Cie w modlitwie Bogu . Będę prosić o to by wylał na Ciebie ocean błogosławieństw i łask a kiedyś gdy staniesz przed Jego tronem by otoczył Cię wymodlonym przeze mnie miłosierdziem ze względu na to iż zechciałeś dołączyć się do tak pięknego przedsięwzięcia co świadczy o wielkiej szlachetności Twojego serca ! Poproszę również Maryję aby zaniosła do Boga wszystkie Twoje pragnienia aby Dobry Bóg je spełnił w zgodzie ze swą wolą .
To wyzwanie jest błogosławieństwem , przyłącz się do niego :) Pamiętaj że Twój udział w tym jest niezastąpiony , jesteś BARDZO WAŻNY i potrzebny !
Niech taka petarda chwały i dziękczynienia popłynie do Jezusa , że Jego radość będzie rozsadzać Niebo :)))))))) Pokażmy na co nas ludzi stać !!! :P
Paula
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz paź 12, 2017 9:19 am

Re: PREZENT DLA JEZUSA :))))

Postprzez MarDeb » Cz kwi 02, 2020 1:01 am

Gdyby to było od Ducha Świętego to byłaby to akcja faktycznie wywyższając Jezusa. A przecież ten tekst wywyższa Marię jako pośredniczkę do Boga, choć to brew temu co nauczą nas apostoł Paweł w 1 Tym. 2:5. Tym samym poniża Chrystusa, bo Jego rola zostaje zmniejszona.
Gdyby to było od Ducha Świętego to by nie było mowy, że Jezus dał nam Ojca i Matkę. Bo tekst, który powiedział był tylko do Jana a nie do wszystkich. Duch Święty działa tak, aby uwielbić Jezusa, bo przecież Bóg jest zazdrosny o swoją chwałę. I z Nikim poza sobą samym jej nie dzieli.

To co powinniśmy robić dla Jezusa i co przyniesie mu realną chwałę to posłuszeństwo Jego nauczaniu. To mówienie o Jego łasce, o konieczności nawrócenia. O zbawieniu z łaski przez wiarę.

Jaki sens ma chwalenie Jezusa słowami 3x dziennie jeśli przy okazji poniża się Go czynami? Wierzysz w czyściec - to znaczy, że uważasz, że Jezus zrobił zbyt mało dla zbawienia ludzi i trzeba do tego coś dodać. Jaki sens ma wtedy wielbienie Go 3x dziennie? Odmawiasz różaniec? To znaczy, że chwalisz Marię 5x częściej niż Boga. Jaki sens ma wtedy wielbienie Jezusa 3x dziennie? Prosisz zmarłych świętych o wstawiennictwo? Rozmawiasz że zmarłymi, co jest grzechem. Jaki sens ma wtedy wielbienie Jezusa 3x dziennie?
MarDeb
Aktywny
 
Posty: 166
Dołączył(a): Pt maja 31, 2019 4:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: PREZENT DLA JEZUSA :))))

Postprzez admin » So cze 13, 2020 4:47 pm

Doceniam zapał i gorliwość ale trzeba jeszcze upewnić się czy ten zapał i gorliwość Bogu się podoba. W innym przypadku trzeba "nanieść poprawki".
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Re: PREZENT DLA JEZUSA :))))

Postprzez MarDeb » Wt lip 07, 2020 4:17 pm

W historii byli już tacy, którzy w swojej gorliwości ... ukamienowali Szczepana. Inni postawili aszery w świątyni w Jerozolimie. Amin ma rację.
MarDeb
Aktywny
 
Posty: 166
Dołączył(a): Pt maja 31, 2019 4:32 pm
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Ewangelizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron