Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:47 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Świato i kolor - poznaj ich Twórcę!

Co i dlaczego warto obejrzeć?

Świato i kolor - poznaj ich Twórcę!

Postprzez Hendi » Cz kwi 02, 2020 9:54 am

Żyjemy w świecie pełnym kolorów. Poznaj Twórcę światła oraz barw i przekonaj się, jakim wspaniałym jest Artystą.

ŚWIATŁO I KOLOR
Hendi
Użytkownik
 
Posty: 70
Dołączył(a): Pt gru 20, 2019 7:53 am

Re: Świato i kolor - poznaj ich Twórcę!

Postprzez MarDeb » Cz kwi 02, 2020 3:08 pm

Wiem. Wszystko powstało w Chrystusie. Panu i Bogu naszym.

1 Jan 5:20
BT ” Wiemy także, że Syn Boży przyszedł i obdarzył nas zdolnością rozumu, abyśmy poznawali Prawdziwego. Jesteśmy w prawdziwym Bogu, w Synu Jego, Jezusie Chrystusie. On zaś jest prawdziwym Bogiem i Życiem wiecznym.”

BW ” Wiemy też, że Syn Boży przyszedł i dał nam rozum, abyśmy poznali tego, który jest prawdziwy. My jesteśmy w tym, który jest prawdziwy, w Synu jego, Jezusie Chrystusie. On jest tym prawdziwym Bogiem i życiem wiecznym.„
MarDeb
Aktywny
 
Posty: 166
Dołączył(a): Pt maja 31, 2019 4:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Świato i kolor - poznaj ich Twórcę!

Postprzez Hendi » Wt kwi 07, 2020 1:21 pm

Jezus nie jest Bogiem równym swemu Ojcu. Biblia temu przeczy i sam Jezus też wielokrotnie mówił, że ma nad sobą Boga.

Polecam: CZY Jezus JEST BOGIEM RÓWNYM SWEMU OJCU?
Hendi
Użytkownik
 
Posty: 70
Dołączył(a): Pt gru 20, 2019 7:53 am

Re: Świato i kolor - poznaj ich Twórcę!

Postprzez MarDeb » Wt kwi 07, 2020 3:02 pm

Drogi Świadku,

Jezus jest Bogiem. Taką interpretację podsunąłby Ci Duch Święty, gdybyś Go uznał za osoba, za Boga. Niestety ani Duch Ci nie pokazuje ani twój wywód nie uwzględnia wszystkiego co jest w Biblii. Dodatkowo wasze tłumaczenie (Nowego Świata) w rażący sposób przeinacza wszystkie fragmenty wskazujące na boskość Chrystusa.

Warto choćby zapoznać się z tą interpretacją Pism:
https://www.gotquestions.org/Polski/Jezus-Bogiem.html
MarDeb
Aktywny
 
Posty: 166
Dołączył(a): Pt maja 31, 2019 4:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Świato i kolor - poznaj ich Twórcę!

Postprzez Hendi » Cz kwi 09, 2020 11:15 am

Drobi bezwyznaniowcu, który nie wie jakiego Boga czci.

Jeśli nie skupisz się na merytorycznej stronie dyskusji, to zakończę z Tobą wszelkie rozmowy.

Jestem po to na tym forum, by wymieniać się poglądami biblijnymi bez szufladkowania ludzi. Nie ważne jest dla mnie kto do jakiej religii należy czy jakie poglądy wyznaje. Mam pragnienie dzielenia się wiedzą biblijną z innymi i chętnie wymieniam poglądy w tym temacie. Może więc zmień swoją protekcjonalną postawę i pokaż, że rozumiesz jaką postawę powinien zachowywać ktoś, kto podaje się za chrześcijanina.

Pozdrawiam!
Hendi
Użytkownik
 
Posty: 70
Dołączył(a): Pt gru 20, 2019 7:53 am

Re: Świato i kolor - poznaj ich Twórcę!

Postprzez MarDeb » Cz kwi 09, 2020 11:04 pm

A ja chciałbym, aby wszyscy wyznali, że Jezus Chrystus jest ich Panem, Zbawicielem i Bogiem.
MarDeb
Aktywny
 
Posty: 166
Dołączył(a): Pt maja 31, 2019 4:32 pm
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron