Teraz jest Wt kwi 16, 2024 4:39 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Jak można kupić film "Most"??

Co i dlaczego warto obejrzeć?

Postprzez hungry » Śr lis 12, 2008 1:59 pm

Wybacz ale to jest zagraniczna strona anglo jez. i z waluta amerykańską szkoda :( Nie każdy zna angielski i nie każdego finansowo stać na zakup w dolarach.
Ja jednak poczekam na polską dystrybucję, choćby jakieś świeckie wydawnictwo, aby można było za złotówki kupić DVD.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez saker2 » Śr lis 12, 2008 2:34 pm

w sumie może i tak, ale co to za różnica czy w dolarach czy w złotówkach, bo pewnie nawet jeśli sie pojawi to będzie równowartość tej kwoty. Więc problem może być tylko z zakupem bo potrzeba karty kredytowej. Film jest z napisami PL. A tak na koniec to nikt nie napisał, że szuka polskiej strony;) tylko GDZIE MOŻNA KUPIĆ;))
saker2
 

Postprzez hungry » Śr lis 12, 2008 2:52 pm

saker2 napisał(a):w sumie może i tak, ale co to za różnica czy w dolarach czy w złotówkach, bo pewnie nawet jeśli sie pojawi to będzie równowartość tej kwoty. Więc problem może być tylko z zakupem bo potrzeba karty kredytowej. Film jest z napisami PL. A tak na koniec to nikt nie napisał, że szuka polskiej strony;) tylko GDZIE MOŻNA KUPIĆ;))

No ale ja mówię za siebie :)
Że szkoda że są takie utrudnienia w zdobyciu tego filmu. Nie każy zna angielski żeby się poruszać po anglo. jez stronach i nie każdy ma kartę kredyt. IMHO polskie wyd. chrzes. powinny się zająć dystrybucją tego filmu.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez saker2 » Śr lis 12, 2008 3:15 pm

No tak uznajmy;), ale ogólnie trzeba zastanowić się czy warto wydawać 45-55 zł, za film który: zajmuje 33 minuty. Brak jakichkolwiek dodatków na tym DVD.
Ale w sumie nie o to też chodzi. CAŁY sens tego filmu i naprawdę świetnie zrobionym streszczeniem jest ten filmik ogólnodostępny na YouTube. Obejrzenie filmu nie wniesie nic nowego. To jest moje zdanie.
Nie chcę aby to była jakaś antyreklama, ale wydając takie pieniądze warto zastanowić się czy jest sens tyle wydawać aby zobaczyć niewiele więcej niż na tym filmiku z YouTube.
Pozdrawiam
saker2
 

Postprzez hungry » Cz lis 13, 2008 9:35 am

saker2 napisał(a):ale ogólnie trzeba zastanowić się czy warto wydawać 45-55 zł, za film który: zajmuje 33 minuty.
Pozdrawiam

Tylko tyle trwa ? :-? No to w takim razie IMHO nie warto ;)
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez saker2 » Cz lis 13, 2008 10:16 am

Umieszczam okładke gdyby ktos chciał dokładnie sprawdzić co znajduje sie na DVD.
Obrazek
saker2
 

Postprzez hungry » Pt lis 14, 2008 10:23 am

:o To jest to w końcu zagraniczna (anglojęzyczna) wersja czy polska ? Skąd ten polski tytuł na okładce? :-?
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez saker2 » Pt lis 14, 2008 1:02 pm

no taki tytuł jest, ale mi sie wydaje że to czeska:D bardziej...
saker2
 

Postprzez hungry » Pt lis 14, 2008 1:26 pm

saker2 napisał(a):no taki tytuł jest, ale mi sie wydaje że to czeska:D bardziej...

ale napisy polskie widzę są :)
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Film "Most"

Postprzez saker2 » Pn lis 24, 2008 1:37 pm

Jeśli jest ktoś zainteresowany, moge odsprzedać film, stan - idealny. Cena z przesyłką 40 zł.

Link do allegro: KLIK


-----------25-11-2008 godz. 00.33-----------
Już nieaktualne, film sprzedany;)
saker2
 

Poprzednia strona

Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron