Teraz jest So kwi 20, 2024 5:25 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Jarmark cudów - program TV3

Co i dlaczego warto obejrzeć?

Jarmark cudów - program TV3

Postprzez Tek de Cart » Cz sie 02, 2007 5:26 pm

w sierpniu w sobote i niedziele będzie emitowany program "Jarmark Cudów"
prowadzący i autor - Robert Tekieli
tematyka: New Age (bioenergoterapia itd wypowiedzi egzorcystów - ks Posacki, ks Grefkowicz, i wiele innych)

TVP3 (pasmo ogólnopolskie)
21:05 do 21:25

polecam, myślę że warto nagrywać
Tek de Cart
 

Postprzez hungry » Cz sie 02, 2007 9:19 pm

I co w zwiazku z tym? Czy to jest chrześcijańska produkcja?
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Re: Jarmark cudów - program TV3

Postprzez T.S.CHRISTWEAPON » Pn sie 13, 2007 10:12 am

Tek de Cart napisał(a):w sierpniu w sobote i niedziele będzie emitowany program "Jarmark Cudów"
prowadzący i autor - Robert Tekieli
tematyka: New Age (bioenergoterapia itd wypowiedzi egzorcystów - ks Posacki, ks Grefkowicz, i wiele innych
Nie wydaje mi się że ludzie nienawróceni tacy jak księza KK mogą coś wiedzieć o wypędzaniu demonów,chyba że historie jak w Dziejach Ap. przykład synów Scewy. :)
T.S.CHRISTWEAPON
Użytkownik
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez admin » Pn sie 13, 2007 10:28 am

Obejrzalem 1 program i nie mam nic przeciw ale w takiej formie krecili dalej. NIe ma tam ewangelicznego przeslania ale bylo ostrzezenie. Dla katolikow ogladajacych ten program to bedzie ostrzezenie i jestem przekonany, ze wielu z tego skorzysta.

Zawsze mozecie ;) dokonczyc. Ciesze sie, ze ktos zaczal prezentowac takie programy. Mogla TV dac wrecz o odwrotnym przeslaniu.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez hungry » Pn sie 13, 2007 12:33 pm

T.S.CHRISTWEAPON napisał(a):
Tek de Cart napisał(a):w sierpniu w sobote i niedziele będzie emitowany program "Jarmark Cudów"
prowadzący i autor - Robert Tekieli
tematyka: New Age (bioenergoterapia itd wypowiedzi egzorcystów - ks Posacki, ks Grefkowicz, i wiele innych
Nie wydaje mi się że ludzie nienawróceni tacy jak księza KK mogą coś wiedzieć o wypędzaniu demonów,chyba że historie jak w Dziejach Ap. przykład synów Scewy. :)

To sie chociaz z Toba zgodzę T.S.CH :)


Nie wiem czy mowie o tym samym programie ale czy tam ks. nie przyrownywal przypadkiem opętania do chorób psychicznych?

A ja jednak wątpię czy ludzie korzystaja z tego typu ostrzeżeń... wydaje mi sie że to poprostu kolejny program, coś w rodzaju sensacyjnych programów o tajemniczych zjawiskach i zagadkach tylko na innym kanale TV nie komercyjnej ale publicznej.
Pamiętam zato inny program w tv komercyjnej wyemitowany gdzies 2 lata temu gdzie akurat rozmawiali w studiu ludzie różnych środowisk na temat opętania i ten program bardziej wierze że utkwił ludziom w pamięci ponieważ mimo jego charakteru programów show to jednak złożone było tam świadectwo ewangeliczne o uwolnieniu młodego człowieka który był opętany, obecny w studiu był także pastor zielonoswiatkowy opowiadający te wydarzenie i o ile dobrze pamietam takze ów człowiek wyzwolony. Gdzie także puścili fragment nagrania taśmy z momentu uwalniania tego człowieka.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron