Teraz jest Cz lis 21, 2019 8:37 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Zespół NMR udostępnia swoją 1 płytę gratis!!!

Co i dlaczego warto posłuchać?

Zespół NMR udostępnia swoją 1 płytę gratis!!!

Postprzez Orion2 » Pn gru 21, 2009 9:45 am

Witajcie,

Mamy nadzieję, że dla niektórych z Was będzie to dobra wiadomość. Postanowiliśmy po dwóch latach sprzedaży i promocji naszej płyty NMR - Night Train udostępnić ją wszystkim zainteresowanym, dobrą muzyką o korzeniach chrześcijańskich, zupełnie bezpłatnie i legalnie.

Płyta była i jest grana w wielu stacjach radiowych, odbiła się szerokim echem wśród młodzieży i nie tylko w całym kraju, dziś dzięki pomocy naszych przyjaciół będzie dostępna dla wszystkich w największym chrześcijańskim portalu muzycznym w Polsce, do ściągnięcia zupełnie bezpłatnie i legalnie.

W zaledwie kilka dni od ukazania się płyty tj. od 8 grudnia 2009 zanotowaliśmy ok. 600 pobrań naszego materiału w całym kraju! Za kilka tygodni będą to już tysiące.

Te dwa lata wiele nas nauczyły i wprowadziły wiele nowych priorytetów, motywacji, inspiracji, spostrzeżeń i doświadczenia. Wierzymy w sens tego, co robimy i stad nowa inicjatywa.
Dlaczego właśnie pomysł udostępnienia płyty wszystkim? Ma to być prolog do następnego wydarzenia…, jakiego?

…W przyszłym roku tj. 2010 ukaże się nasz nowy drugi już album pt.:
NMR – DRUGIE PRZEBUDZENIE!

To będzie wyjątkowa płyta, pełna mocy i energii o hard rockowym charakterze. Nie zabraknie również rockowych ballad i ciekawych wpadających w ucho melodii. Teksty na płycie będą zawierały radykalne przesłanie dla świata i kościoła. Przedstawiony zostanie obraz nadchodzących wydarzeń i związanych z nimi zmian w życiu człowieka. Płyta inna niż wszystkie, inna niż poprzednia, bogatsza o doświadczenie i opinie fanów, którzy bardzo nam pomagali i pomagają. Zainspirowana, jak wierzymy Bożym planem dla naszego kraju i tego pokolenia. Płyta, której celem jest dotrzeć do młodego pokolenia, które ciągle szuka odpowiedzi na pytania – jak żyć, po co, dlaczego? Płyta, której celem jest dotrzeć wszędzie tam gdzie muzyka chrześcijańska jeszcze nie dotarła ze znanych nam powodów. Cel jest jeden – Marana tha!

Zatem, jeśli już nas znasz, bądź nie, ale chciałbyś nam pomóc, prosimy Was o :

1. Modlitwę, wstawiennictwo – o inspirację, powodzenie projektu, otwarte drzwi, poszukujemy też utalentowanego perkusisty do koncertów, ewangelizacji i co jest dla nas bardzo ważne, menadżera.
2. Wsparcie finansowe, na rzecz wszystkich przedsięwzięć związanych z kosztami: rejestru materiału, wydania płyty, promocją, www, okładką cd., reklamą, sprzętem, koncertami, ewangelizacją.
To dzięki Tobie ten materiał może powstać! Nasz numer konta bankowego- Citibank Handlowy: 40 1030 0019 0109 8518 0014 4226 (Pełny numer rachunku w formacie NRB), z dopiskiem NMR, Drugie Przebudzenie.
3. Współpraca w każdym zakresie, zaproszenia, organizacja koncertów, sponsor, kontakt z mediami. Wasze uwagi, maile, komentarze będą bardzo mile widziane.
4. I w końcu, rozesłanie nw. linków : http://www.muzyka.bosko.pl/player/?id=29
płyta do ściągnięcia http://www.muzyka.bosko.pl/mp3/ oraz
o nas http://www.muzyka.bosko.pl/?art=1946 - do swoich znajomych, przyjaciół wraz z Waszą rekomendacją. Celem jest przygotowanie drogi do promocji drugiego mocnego, nowego albumu: NMR – Drugie Przebudzenie!

Tym czasem zachęcamy do ponownego przesłuchania naszej pierwszej płyty, przeczytania wywiadów z nami, pisania komentarzy na stronach gdzie piszą o nas, wysłania dalej linków , umieszczeniu na stronie www, portalu, blogu, profilu –mp3, linków : http://www.muzyka.bosko.pl/player/?id=29 .Bądźcie z nami w oczekiwaniu na nowy, przełomowy album:-)!

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i tym, którzy przyłączą się do naszej misji. Tak jak obiecaliśmy – Nadjeżdża ‘’nowy’’ pociąg, którego wita świt! Drugie Przebudzenie!

Pozdrawiamy serdecznie, niech wam Pan Bóg błogosławi,
NMR w składzie:
Klaudiusz Durmala
Tomasz Cetkowicz
Gerard Niemczyk
Dla przyjaciół - No More R…….

• Kilka słów zapowiadających nową płytę:

Czy na następnej płycie będziecie kontynuowali motyw podróży nocnym pociągiem? Nie. Zmienimy motyw. Powiedzmy, że owy nocny pociąg przywita świt. Pociąg zatrzyma się na docelowej stacji. Jaka to stacja? Dowiecie się na drugiej płycie J!
Klaudiusz Durmała dla Emil Regis - http://www.muzyka.bosko.pl

• Wywiady, opinie NMR
…Przyznam na koniec, że „Night Train” podoba mi się, jako całość, jako pełen album. Są na nim fragmenty, które lubię bardziej i mniej, jednak cały album i to, co reprezentuje sobą NMR, bardzo mi się podoba. Atutem krakowian jest również ich doświadczenie – mają konkretny i klarowny plan działania, promocji swojego zespołu. Doskonale wiedzą, co chcą osiągnąć i na co ich stać. To ważne, gdyż, jako młodemu zespołowi, zaoszczędzi im to mnóstwo czasu, rozczarowań i niepotrzebnego stresu. Co najważniejsze jednak, NMR to ludzie ambitni i utalentowani, którzy swojej muzyki nie muszą wstydzić się nigdzie! …Przy dobrych wiatrach, możemy być właśnie świadkami narodzin kariery progrockowej gwiazdy polskiej estrady. Tym bardziej jest to interesujące, że wiele takich zespołów „u nas” nie ma i może to być świetny zastrzyk świeżego powietrza w środowisko muzyków o orientacji chrześcijańskiej. Wywiad z dn. 2008-12-15 Emil Regis

…NMR - Zespół to młody, grający progresywny rock i mający szansę zostać nowym czarnym koniem muzyki zorientowanej na szerzenie Ewangelii. Ale nie tylko, gdyż za swoją muzykę panowie naprawdę nie muszą się wstydzić nigdzie! Nawet po odjęciu przekazu, debiutancki album „Night Train”, broni się sam i jego muzyczna zawartość w niczym nie ustępuje innym produkcjom z tego nurtu. Artykuł Drakka z dn. 2009-01 http://www.drakka.pl

*Więcej z wywiadów na: http://www.muzyka.bosko.pl/?art=1919, http://www.muzyka.bosko.pl/?art=1946 , http://www.muzyka.bosko.pl/?art=2269


• Odrobina Internetu o nas :

• Posłuchaj : http://www.muzyka.bosko.pl/player/?id=29
• Płyta do ściągnięcia : http://www.muzyka.bosko.pl/mp3/
• O NMR : http://www.muzyka.bosko.pl/?art=1946
http://nmr.kdm.pl/
http://www.myspace.com/zespolnmr
http://temat.onet.pl/nmr?forceDisplay=true
http://wiadomosci.onet.pl/1831833,19,item.html
http://muzyka.onet.pl/0,0,146291,newsy.html
http://muzyka.onet.pl/87889,63161,teksty.html
http://wiadomosci.onet.pl/1840007,19,item.html
http://muzyka.onet.pl/10174,87889,146291,plyty.html
http://www.rmf.fm/muzyka/utwory,8253,NMR.html
http://publicystyka.kdm.pl/index.php?id ... e/0003.txt
http://www.ccm.pl/web/index.php?page=sh ... t&Itemid=1
http://www.muzyka.bosko.pl/?art=1946
http://nmr.muzzo.pl/
http://www.sklep.af.com.pl/product_info ... 2586fd729f
http://www.miastomuzyki.pl/biografia-nmr,8253
http://www.muzyka.bosko.pl/?art=1919
• …i wiele, wiele innych…
Orion2
 

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron