Teraz jest Wt kwi 23, 2024 11:34 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Zabawny kawalek

Co i dlaczego warto posłuchać?

Zabawny kawalek

Postprzez ucash » So lis 28, 2009 10:23 pm

Niepamietam skad ale mam linka do pewnego utworu God is a DJ raczej czarny humor ale smiesznie zrobione,nie jestem pewny czy to dobry pomysl no ale fakt ja sie nasmialem zwlaszcza z ostatniej sceny
:wink:


http://www.youtube.com/watch?v=BfX-s4dcYBg
ucash
Aktywny
 
Posty: 366
Dołączył(a): So maja 23, 2009 6:35 am
Lokalizacja: Glasgow

Postprzez hungry » So lis 28, 2009 11:19 pm

Czy to jest twórczość chrześcijańska?
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez ucash » So lis 28, 2009 11:38 pm

raczej nie hungry :wink:
ucash
Aktywny
 
Posty: 366
Dołączył(a): So maja 23, 2009 6:35 am
Lokalizacja: Glasgow

Postprzez zosiano » N lis 29, 2009 1:09 am

Ale daje do myślenia. Ja się nie uśmiałam, mnie się to skojarzyło z marzeniem cofnięcia cierpienia, bólu, choroby i jak się okazuje, to jest niemożliwe. Cofnięcie jednego incydentu, natychmiast wywołuje kolejny, zupełnie nieoczekiwany i równie dramatyczny.
zosiano
Aktywny
 
Posty: 104
Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 2:41 am
Lokalizacja: Lublin

Postprzez hungry » N lis 29, 2009 9:16 am

Jedno jest pewne to że w jakimś utworze znajduje się słowo Bóg nie znaczy że tworzą go chrześcijanie, choć niewątpliwie ludzie potrzebujący Boga, bez względu na to czy sobie to uświadamiają czy nie. Jednak w tych wątkach proszę starajmy się zamieszczać twórczość chrześcijańską., tak jak jest to opisane w nagłówku działu medialnego "chrześcijańskie produkcje". Czyli to co zbuduje naszego ducha (1 Kor 14:26) i nie chodzi tu jedynie porządek na nabożeństwie, w jednym określonym miejscu (najlepiej budynek ;) ). Chrześcijanie mieli nabożeństwo tam gdzie się gromadzili (domy, pola, lasy, jaskinie, cmentarze pod ziemią). Dziś gromadzą się również wirtualnie. ;) Jak oni nie marnowali czasu na próżne sprawy tak i postępujmy podobnie. Dlatego najlepiej wątek zamknę, tak na wszelki wypadek. ;) Proszę zobaczyć dla przykładu jaka tematyka muzyczna dominuje zdecydowanie w tym dziale i jaka twórczość.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Wymiana:

pozdrawiamy