Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:57 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Kochający Boga muzycy poszukiwani :] Poznań !

Co i dlaczego warto posłuchać?

Kochający Boga muzycy poszukiwani :] Poznań !

Postprzez Mikhael » Śr wrz 30, 2009 7:59 pm

Witam serdecznie !

Od dłuższego czasu Pan Bóg wkłada w moje serce wizję muzycznego zespołu, który by był całym sercem poświęcony Jemu i pisał muzykę prosto z Nieba. Nie chcę naśladować innych, tłumaczyć angielskich piosenek aż tak bardzo, chociaz nie ma w tym nic zlego, to wiem że nasz Bóg jest Bogiem rzeczy nowych i chce zrobić coś fenomenalnego w Polsce, totalne przebudzenie i rewolucje wśród młodzieży. Pan Bóg mi pokazał, że chce też do tego wykorzystać jak najbardziej muzyke, gdyż w dzisiejszych czasach jest to bardzo naturalny sposób dotarcia do młodych ludzi. Nie chodzi mi tylko o granie fajnej muzyki z fajnym przesłaniem. Tu chodzi o coś dużo głębszego. Powiem wprost - na koncertach, czy przez słuchanie tej muzyki, jestem pewien że Bóg chce aby ludzie sie nawracali - oddawali życie Jezusowi, zostali dotykani Duchem Świętym, aby byli uzdrawiani, i aby On mógł robić przez nas ( ten zespół ) co tylko chce. Ten świat potrzebuje zobaczyć i doświadczyć że jest prawdziwy Bóg i on chce to zrobić i szuka współpracowników, ludzi którzy przede wszystkim będą Go kochać całym sercem ! nie chcę się tu zbyt rozpisywać, ale nie mam zamiaru angażować się w cokolwiek, co nie jest Jego wolą, a wiem że to napewno jest ! Także jeśli jesteś z Poznania, kochasz Jezusa całym sercem, chcesz być bliżej Niego, grasz na jakimś instrumencie całkiem przyzwoicie, i masz całkiem niewiele lat ( od 15 - 20 coś, ja sam mam 18 ), zapraszam Cie żebyśmy pogadali, możliwe że Bóg wkłada nam to samo w serce, i czytając te słowa szczerzysz się do monitora, gdyż ktoś ma to samo w sercu co Ty :D
gram na gitarze akustycznej od 3 lat, tak całkiem całkiem, mam swój, dobry sprzęt, wokaluję również ( ćwiczę od ok. roku )
mam też ok. 10 swoich piosenek, jestem wypełniony Duchem Świętym i kocham Jezusa :D

pozdrawiam !

gg - 1418842, tel. 792093373
Mikhael
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr wrz 30, 2009 7:38 pm

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron