Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:46 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Szukam podkładów

Co i dlaczego warto posłuchać?

Szukam podkładów

Postprzez Katarynka » Cz mar 20, 2008 10:40 am

Szukam podkładów do piosenek chrześcijanskich( ale takich ambitniejszych, ładniejszych aranży, nie rzępolenia na gitarze z pięcioma akordami na krzyż, tyle to sama potrafię).
Gdzie to można kupić, zdobyć?
Sama nie umiem ( nie mam możliwości technicznych też) wykonać takich aranży, a są mi potrzebne w pracy.
Katarynka
 

Postprzez Baranek » Cz mar 20, 2008 11:06 am

Trochę żartem i nie na temat Katarynko - jak zobaczyłem temat "szukam podkładów" to od razu przypomniały mi się moje poszukiwania sprzed tygodnia... podkładów kolejowych. I jak zobaczyłem że jest taki temat na forum to siłą przyzwyczajenia w pierwszej chwili myślałem, że ty też podkładów kolejowych szukasz np. żeby je wykorzystać w ogródku. :)
Baranek
 

Postprzez Katarynka » Cz mar 20, 2008 8:13 pm

:D :D :D :mrgreen:
Katarynka
 

Postprzez bestem » Cz lip 03, 2008 10:11 pm

Zapraszam cię na warsztaty muzyki religijnej tam wlaśnie muzycy pokazują jak rozbudować utwór by brzmial.Uczy mnie tego Mateusz Kurek.Gdybyś miala pytania mozesz wejść na str warsztatow. Mozesz wyslać swoj utwor[jezeli przyjedziesz to koniecznie].Te 5 akordow wystarczy+melodia. Na str w archiwum sprawdz jak muzycy nadali inne brzmienia starym piosenkom.Do odsluchania "radość' Matesza.
Bestem
bestem
 

Re: Szukam podkładów

Postprzez siwa » N kwi 26, 2009 6:06 pm

Katarynka napisał(a):Szukam podkładów do piosenek chrześcijanskich( ale takich ambitniejszych, ładniejszych aranży, nie rzępolenia na gitarze z pięcioma akordami na krzyż, tyle to sama potrafię).
Gdzie to można kupić, zdobyć?
Sama nie umiem ( nie mam możliwości technicznych też) wykonać takich aranży, a są mi potrzebne w pracy.


Potwierdzam na stronie [link usunięty przez moderatora - nie promujemy tu stron niechrześcijańskich] jest duży wybór podkładów .Bardzo solidna Firma POLECAM
Serdecznie pozdrawiam
siwa
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn kwi 20, 2009 3:15 pm

Re: Szukam podkładów

Postprzez moja_kicia » Cz maja 21, 2009 5:18 pm

Katarynka napisał(a):Szukam podkładów do piosenek chrześcijanskich( ale takich ambitniejszych, ładniejszych aranży, nie rzępolenia na gitarze z pięcioma akordami na krzyż, tyle to sama potrafię).
Gdzie to można kupić, zdobyć?
Sama nie umiem ( nie mam możliwości technicznych też) wykonać takich aranży, a są mi potrzebne w pracy.


Polecam Ci [link usunięty przez moderatora - nie promujemy tu stron niechrześcijańskich] solidna i profesjonalna firma :)
moja_kicia
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr maja 13, 2009 3:49 pm


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron