Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:55 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

szukam piosenki

Co i dlaczego warto posłuchać?

Postprzez monalisa7 » So sty 13, 2007 11:54 am

To chyba "Happy End".
monalisa7
Użytkownik
 
Posty: 71
Dołączył(a): So sie 12, 2006 1:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez axanna » So sty 13, 2007 12:09 pm

Nie spodziewalabym sie odpowiedzi na to pytanie na tym forum. Nie to, ze nikt nie chce pomoc, tylko ze raczej nie ma tu sluchaczy tego radia. Kto kocha Boga ten przestrzega jego przykazan, a jednym z nich jest surowy zakaz oddawania boskiej czci czlowieku /IIMoj.20,3-5/, chocby to i byla matka Jezusa, Pana naszego, ktory byl zrodzony przez Boga ojca w wiecznosci nadlugo przed stworzeniem wszechswiata /Jan17;5/, i przez ktorego powstal caly wszechswiat /Kol.1-16/. Wiec nie godzi sie oddawac czesc stworzeniu zamiast Stworcy, jak to robi radzio Maryja.
Pozdrawiam serdecznie.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez monalisa7 » So sty 13, 2007 2:47 pm

Axanna, to że odpowiedziałam to nie znaczy że słucham tego radia.
Nigdy nie słuchałam i nie zamierzam słuchać, a tytuł piosenki po prostu mi sie skojarzył z tym zespołem, choc nie wiem czy o to chodziło bo nie wiem czy tam puszczaja utwory świeckich wykonawców.
monalisa7
Użytkownik
 
Posty: 71
Dołączył(a): So sie 12, 2006 1:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez axanna » So sty 13, 2007 2:55 pm

Monalisa, siostrzyczko, ja wcale nie sugeruje, ze Ty sluchasz to radio. Poprostu my z toba jednoczesnie pisaly i ja twojego postu nie widzialam, a ze pisze w pracy i czasami musze odejsc od komputera, to Ty napisalas szybciej.
Skorzystalam z tematu i wstawilam krociotka ewangelizacje, nie wiem czy dobrze, ale napewno nie chcialam nikogo urazic.
Pozdrawiam cie bardzo cieplo.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez monalisa7 » So sty 13, 2007 3:15 pm

O.K.
monalisa7
Użytkownik
 
Posty: 71
Dołączył(a): So sie 12, 2006 1:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Leszek Włodarczyk » So sty 13, 2007 4:08 pm

..........
Ostatnio edytowano N mar 23, 2008 12:04 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez meritus » N sty 14, 2007 12:54 pm

Ja słucham Radia Maryja (dobrze axanno, że napisałaś "raczej" :-) ), ale niestety nie kojarzę tego utworu. Szkoda, że nie napisałaś "raczej" przy swoich fantasmagoriach (chyba to się tak pisze) odnośnie oddawania czci Boskiej człowiekowi. Po pierwsze Maryi chrześcijaństwo nie oddaje czci Boskiej, ale czci ją jako Matkę Bożą. Po drugie człowiekiem, któremu oddaje się cześć Boską jest Chrystusa Pan - prawdziwy Bóg i prawdziwy człowiek. Ale to już raczej nie na temat...
meritus
 

Postprzez darq » N sty 14, 2007 1:20 pm

Tylko proszę, żeby dyskusja znów nie stoczyła sie na temat bałwochwalstwa i itd.,
Już dość wątków o tym wałkuje.
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez monalisa7 » N sty 14, 2007 9:11 pm

Cieszę się, że mogliśmy Ci pomóc.
monalisa7
Użytkownik
 
Posty: 71
Dołączył(a): So sie 12, 2006 1:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez axanna » Pn sty 15, 2007 3:32 pm

Meritusie, sama jestem zdziwiona, ze twoj post sprawil mi tyle przyjemnosci. :P
Juz myslalam, ze sie obraziles i wiecej do mnie nie odezwiesz. Tak sie ciesze, ze sie mylilam.
Z odpowiedzia na te, przepraszam, brednie, ze Maryi nie oddaje sie czci boskiej, sie wstrzymam i dostosuje sie do prosby darq'a.
Pozdrawiam cie serdecznie.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez motek » Pn sty 22, 2007 6:57 pm

volume napisał(a):dzieki za pomoc bo to jest happy end :D
jestescie wielcy! :mrgreen:


to jest chyba cover sławnego przeboju Alberta Hammonda "It Never Rains In Southern California"

samplik:
http://www.alberthammond.net/media/It%2 ... fornia.mp3
motek
 


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron