Teraz jest Śr kwi 24, 2024 6:31 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

mietek szcześniak

Co i dlaczego warto posłuchać?

Postprzez hungry » Cz sie 02, 2007 9:13 pm

W zwiazku z tym że jestesmy na forum dyskusyjnym prosze o wyrozumialosc wzajemna i nie obrazanie sie nawzajem.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Georginia » Cz sie 02, 2007 10:22 pm

Ja na chwilę wpadłam i o Mietku rozmawiać nie będę.Nie chce zakladac nowego watku,bo po co.Poszukuje pilnie namiarów na muzyke chrzescijanska ktora mozna sciagnac z netu,chce miec cos do sluchania na dluuuga podroz.A obilo mi sie o oczy,ze ktos gdzies cos takiego podawal,tylko gdzie :o Dzieki za pomoc.


jak to bedzie zasmiecac watek,to ja sie potem wytne...
Georginia
 

Postprzez hungry » Cz sie 02, 2007 10:29 pm

Georginia zakładac nowego watku moze i rzeczywiscie poco. Ale poco tez pisac tutaj skoro wiec moglas użyc wyszukiwarki na forum :) a tam dowiedzialabys sie że
tutaj masz watek o darmowej muzyce do sciagniecia w tym samym dziele muzycznym.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

rzeczywiście

Postprzez rolka » So sie 04, 2007 10:27 am

Leaf, przeczytałam wszystko jeszcze raz. Rzeczywiście teraz nie widzę, żebyś uderzała w Mietka tak personalnie. Odebrałam to emocjonalnie, jakbyś jego samego oceniała. Jeśli takie nie były Twoje intencje, bardzo przepraszam. Wybacz. A jeśli chodzi o ocenę muzyki, to rzeczywiście już Twoje preferencje i wybory.
rolka
 

Re: rzeczywiście

Postprzez leaf only » So sie 04, 2007 5:59 pm

rolka napisał(a):Leaf, przeczytałam wszystko jeszcze raz. Rzeczywiście teraz nie widzę, żebyś uderzała w Mietka tak personalnie. Odebrałam to emocjonalnie, jakbyś jego samego oceniała. Jeśli takie nie były Twoje intencje, bardzo przepraszam. Wybacz. A jeśli chodzi o ocenę muzyki, to rzeczywiście już Twoje preferencje i wybory.


Rolko, w porządku. Zaimponował mi Twój post, dziękuję. Chwała Bogu za to, że ucisza spory. Przepraszam za nutki ironii z mojej strony. Życzę Ci owocnych dyskusji na forum i jak najmniej "kolizji". Z Bogiem!
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez T.S.CHRISTWEAPON » Pn sie 06, 2007 8:41 am

Miałem już nigdy nie wtrącać się do dyskusji,ale świadomość Świętych przykazań Pana Jezusa mi nie pozwala.Mistrz powiedział:A powiadam wam,że z każdego nieużytecznego słowa,które ludzie wyrzekną,zdadzą sprawę w dzień sądu.Albowiem na podstawie słów swoich będziesz usprawiedliwiony i na podstawie słów twoich będziesz potępiony-Ewangelia Mateusza 12:36-37 Mieczyk śpiewa:...A tak zupełnie jestem do niczego już od paru lat.... Pan Jezus mówi: Z obfitości serca mówią usta - Mat.12:35 Tu nie ma różnicy międzu rozmową a jakąkolwiek poezją,wszystko ma przynosić chwałę Bogu.,,A więc :Czy jecie czy pijecie ,czy cokolwiek czynicie,wszytko czyńcie na chwałę Bożą - 1 Kor.10-31 Nie dawajcie zgorszenia ani Żydom,ani Grekom,ani zborowi Bożemu-1 Kor 10-32 .Miałem umieścić tekst Szcześniaka ale nie znalazłem,za to jest teledysk:http://www.teledyski.us/1080,miecz_szczesniak_8222naprawde_dosc8221.html Jezus powiedział:,,Biada światu z powodu zgorszeń!Wprawdzie zgorszenia muszą przyjść,lecz biada człowiekowi przez którego zgorszenie przychodzi''- Ewangelia Mateusza 18-7 Tego naprawdę już dość!
T.S.CHRISTWEAPON
Użytkownik
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez admin » Pn sie 06, 2007 8:58 am

Wlaczylem i posluchalem.

"Chce sie bawic znowu do switu ... i tylko blues i rock-end-droll". Przeslanie Mietka w tym teledysku.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez hungry » Pn sie 06, 2007 12:00 pm

T.S.CHRISTWEAPON nigdy jako wierzacy nie wypowiadales takich słów podobnych jak w tej piosence ? Nigdy nie doświadczałeś w swoim sercu zgryzoty? Nikt Cię nie wyprowadzi z równowagi w pracy? Nikt nigdy Cię nie zniechecił w służbie w kościele, w rodzinie nigdy nie doświadczałeś przykrości? Nie miałeś nigdy dość biadolenia ludzi wokół Ciebie?
Wybacz ale to jest zupełnie ludzkie. Poczytaj sobie Ks. Joba, Treny Jeremiasza albo niektóre psalmy bądź ewengelie gdzie sam nasz Pana i Mistrza mówi w Marka 14:34 "Smętna jest dusza moja aż do śmierci..." albo podczas śmierci: "Jezus donośnym głosem: Eloi, Eloi. lama sabachtani? Co się wykłada: Boże mój, Boże mój, czemuś mnie opuścił?" Marka 15:34 Zarówno Job, psalmisci, Jeremiasz jak i Jezus byli szczerzy a Bóg miłuje prawdę chowaną na dnie duszy...
Zas co do cytatów jakie rzuciłes z Biblii odnosza sie one do pilnowania swojego językach przed próżnymi słowami a IMHO niekażde narzekanie jest zaraz próżne.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez T.S.CHRISTWEAPON » Wt sie 07, 2007 7:56 am

Uuuuuuuuufffff...,,warownia szcześniakowa'' nadal włączona,trzeba modlić się dalej za Głodnego.Myślę że w tekście Mieczyka chodzi o jakiś świecki nieudany związek.Ludzie niewierzący często odreaguwują na swoje problemy ,,imprezując'' do świtu,ale to nie rozwiązuje kryzysu i dodatkowo pozostaje kac. Osoba wierząca pozostaje w relacji z Duchem Świętym i jest przez Niego prowadzona.Nie wydaje mi się żeby Bóg inpirował M.S. do pisania takich tekstów. Pozdrawiam
T.S.CHRISTWEAPON
Użytkownik
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez hungry » Wt sie 07, 2007 9:59 am

T.S.CHRISTWEAPON zamiast odpowiedziec na moje pytanie dalej gadasz od rzeczy o jakichś "warowniach" i "modlitwach" i wogóle nie na temat...
Rozmawiamy o twórczości Metka Szcześniaka a nie o jego osobistym życiu osądzajac jego chrześcijaństwo. Nie jestem ani żadnym fanem Mietka Szcześniaka wolę zdecydowanie inne rodzaje muzyki ale stronię od osądzania jakichkolwiek muzyków chrześcijańskich. To proszę zostaw Bogu i zajmij się swoim życiem.
Jeśli masz coś do mnie (aluzja Twoja do mojego nicka) proszę wg. regulaminu personalnie mi na pw napisać.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez T.S.CHRISTWEAPON » Wt sie 07, 2007 4:16 pm

hungry napisał(a): Nie jestem ani żadnym fanem Mietka Szcześniaka wolę zdecydowanie inne rodzaje muzyki ale stronię od osądzania jakichkolwiek muzyków chrześcijańskich.
List Judy 3 - 4 Umiłowani! Zabierając się z całą gorliwością do pisania do was o naszym wspólnym zbawieniu,uznałem za konieczne napisać do was i napomnieć was,abyście podjęli walkę o wiarę,która raz na zawsze została przekazana świętym.Wkradli się bowiem pomiędzy was jacyś ludzie,na których od dawna wypisany został ten wyrok potępienia,bezbożni,którzy łaskę Boga naszego obracają w rozpustę i zapierają się naszego jedynego Władcy i Pana,Jezusa Chrystusa.
T.S.CHRISTWEAPON
Użytkownik
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

:-(

Postprzez rolka » Wt sie 07, 2007 4:37 pm

Że niby Mieczu sieje rozpustę???? hahahahahaha,... czy kto ją sieje? Hungry? No dajże spokój TS...nawet jeśli to piszesz dla rozrywki, to i tak juz daj spokój.
rolka
 

Postprzez axanna » Wt sie 07, 2007 5:31 pm

Sorry, że się wtrącam, ale chciałam częściowo poprzeć T.S.CHRISTWEAPONa.
Osobiście nie słuchałam Miecza, bo i ostatnio nie mam czasu, ale nie sądzę, żeby chrześcijaninowi, deklarującemu wiarę w Jezusa, chodzenie w Duchu Świętym - wypadało śpiewać piosenki o światowych niezbyt mądrych tekstach, typu - "A tak zupełnie jestem do niczego już od paru lat....".

Mówimy, że nie jesteśmy z tego świata, więc i nie powinniśmy się do niego upodabniać, nie wspominając już o tym, że w każdej chwili nasze życie, nasze uczynki, nasza mowa i piosenki - są świadectwem Jezusowym i nie należymy już do siebie samych, tylko do Pana.

Powinniśmy pilnować swego zachowania i nie dopuszczać idiotyzmów, nawet sentymentalnych, na wzór światowych amantów, jak to prezentuje podany cytat. Żebyśmy nie usłyszeli od Pana:

Rz 2:24 Bw "Albowiem z waszej winy, jak napisano, poganie bluźnią imieniu Bożemu."

Oczywiście nie mówię o rozpuście, bo i nie słyszałam wszystkiego, ale ten powyższy cytat z piosenki chrześcijaninowi chluby nie przynosi, więc, droga rolka, nie widzę niczego takiego super-śmiesznego.
Pozdrawiam.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Re: :-(

Postprzez T.S.CHRISTWEAPON » Wt sie 07, 2007 8:12 pm

rolka napisał(a):Że niby Mieczu sieje rozpustę???? hahahahahaha,... czy kto ją sieje? Hungry? No dajże spokój TS...nawet jeśli to piszesz dla rozrywki, to i tak juz daj spokój.
List Jakuba 4:4 Wiarołomni(org.cudzołożnice),czy nie wiecie że przyjaźń ze światem,to wrogość wobec Boga? Jeśli ktoś chce być przyjacielem świata,staje się nieprzyjacielem Boga'' Kochani forumowicze żebyśmy się dobrze zrozumieli - chodzi o to że do kościoła wkrada się świat i trzeba z tym walczyć. O osoby które odchodzą od wiary trzeba się modlić a nie usprawiedliwiać ich albo poezją śpiewaną albo brakiem pieniędzy.Rozumiem że mamy nie stawiać wszystkich pod pręgierzem,ale jak pieli się chwasty tak musimy wybierać to co zagraża chrześcijaństwu.Kościól naprawdę marnie stoi w sprawach Ducha i musimy wreszcie zaprosić Pana Jezusa aby powyganiał przekupków i handlarzy ze świątyni.Przepraszam wszystkich którzy opacznie rozumieją moje intencje.
T.S.CHRISTWEAPON
Użytkownik
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez hungry » Wt sie 07, 2007 10:13 pm

T.S.CHRISTWEAPON a Ty dalej kręcisz i nie odpowiadasz na moje pytanie choć jedno bo ja zadałem ich kilka :-?
Widzę że jestes "święty" już i nie wypowiadasz słów jak np. Hiob.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron