Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:41 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

mietek szcześniak

Co i dlaczego warto posłuchać?

Postprzez hungry » Cz maja 17, 2007 3:09 pm

no no ładne kwiatki w wątku muzycznym dowiedzialem sie że mam jakąs "warownie" Hmm :D

A tak powaznie to prosiłem Cię T.S.CHRISTWEAPON o cos aby mówić na temat, kulturalnie i bez krzyku.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez T.S.CHRISTWEAPON » Cz maja 17, 2007 3:40 pm

Człowieku przecież to jest na temat,ktoś się pyta czy muzyka ma coś wspólnego z chrześcijaństwem to trzeba prześwietlić warstwę melodyczną ale też i tekst.Uważam że jeśli wiem coś co ustrzeże mojego Brata w wieże przed zwiedzeniem to muszę to oznajmić(patrz obowiązki proroka stróża w Ezechielu).Jeśli ktoś zapyta o zespół IRON MAIDEN w nagraniu SIGN OF THE CROSS,czy to jest chrześcijańskie co odpowiesz? Czy jesteś może katolikiem?
T.S.CHRISTWEAPON
Użytkownik
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez hungry » Cz maja 17, 2007 4:00 pm

a wiec zostawiajac osobiste potyczki (odp. dalem na priv)
chcialem sie tylko wypowiedziec odnosnie muzyki tworczosci Mietka Szczesniaka ktorego piosenki wiele wniosly w moje życie mimo że nie jestem (tutaj zawiodę :D pewnie użytkownika T.S.CHRISTWEAPON) fanem tego wykonawcy , poprostu nie zauważyłem w obecnych tekstach jego obecnych piosenek nic co zagrażałoby mojej wierze wzrostowi duchowemu. To że używa on często poezji w swoich piosenkach pewnie sprawia niezrozumienie jego tekstow u niektorych chrzescijan co jestem jeszcze w stanie zrozumieć. Aczkolwiek to chyba nie grzech i żadna że tak powiem "warownia" (czesto używane słowo manipulacyjnie w charyzmatyczno-zielonoswiatkowych spolecznosciach) ze muzyk chrzescijanski śpiewa poezją.
W zwiazku z czym że muzyka to sprawa gustu takim osobom proponuję więc przejscie na worshipowe klimaty które takze cenię i lubię sobie słuchać także Dona Moena, Hillsong, TGD czy tez nasze polskie TGD lub Missjo musica
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez T.S.CHRISTWEAPON » Cz maja 17, 2007 7:50 pm

Posłuchajcie trochę poezji.Szkoda że krótko.....http://szczesniak.art.pl/pliki/12_zwykly.mp3
T.S.CHRISTWEAPON
Użytkownik
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez hungry » Cz maja 17, 2007 8:44 pm

no wlasnie za krotko by cokolwiek orzec :( nie zakupilem jeszcze tej płyty i niewiem czy kupię ponieważ nie mam ostatnio ochoty na tego rodzaju tworczość aczkolwiek podoba mi sie ten gatunek muzyki. Wolałem jednak jego dawne śpiewy razem z Deus Meus, New Life M i TGD.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez leaf only » Cz maja 17, 2007 9:12 pm

T.S.CHRISTWEAPON napisał(a):Przepraszam że się wtrącę.W Trójce często puszczali Mietka nagranie w którym śpiewa że chce balować do świtu i coś tam ...Blues i Rock n Roll.Chyba Szcześniak jest nieświadomy źródła słowa R n R (OKREŚLENIE GANGSTERSKIE RUCHÓW FRYKCYJNYCH NA MELINIE)ale mnie wydaje się że Mietek ześwietczał.Patrz koncerty dla papieża Wojtyły.HAŃBA!


Witaj w moim wątku:)
Mam podobne odczucia po ostatniej płycie Mietka i chyba ostatniej, jaką nabyłam: owszem, autor nie twierdzi, że jest to płyta wyłącznie z muzyką chrześcijańską, ale poprzednie były jej znacznie bliższe.
W każdym razie - rozumiem Twoje zastrzeżenia.
Co do rad Hungry'ego, by słać do Mietka maile - napisałam parę lat temu, do dziś nie odpisał i chyba nieco naiwnym było się tego spodziewać...
Pozdrawiam Cię, na szczęście na mocno swiatowej płycie Miecza świat się nie kończy, prawda? Zawsze można kantat Bacha posłuchać:))
Z Bogiem!
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez hungry » Cz maja 17, 2007 11:34 pm

Nie musi odpowiadac na e-maile nie kazdy musi używac internetu. To że stronke założył (albo pewnie ktos jemu raczej) kilka lat temu nie znaczy że sam serfuje o sieci albo nie ma na to czasu i potrzeb. A co do muzyki zgadzamy sie chyba widze że starsze jego nagrania były lepsze :)
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez leaf only » Pt maja 18, 2007 5:34 am

hungry napisał(a):Nie musi odpowiadac na e-maile nie kazdy musi używac internetu. To że stronke założył (albo pewnie ktos jemu raczej) kilka lat temu nie znaczy że sam serfuje o sieci albo nie ma na to czasu i potrzeb. A co do muzyki zgadzamy sie chyba widze że starsze jego nagrania były lepsze :)


Tak, zgadzamy się:)
Pozdrawiam!
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez T.S.CHRISTWEAPON » Pt maja 18, 2007 10:53 am

Przyznam się że sam mam osobiście dwa DEUSY MEUSY i TGD z Mieczem.To na pewno jeden z najlepszych wokali męskich w Polsce,ale ostatnia produkcja zatrważa.Do kantat Bacha trzeba mieć zdrowie....ja zostaję przy wykonawcach ze ,,stajni'' GALILEE OF THE NATIONS.Dużych liter użyłem dla uwypuklenia tekstu.Pozdrawiam
T.S.CHRISTWEAPON
Użytkownik
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez hungry » Pt maja 18, 2007 11:00 am

Jesli juz ktos znudził sie M. S. :D sa inni chrzescijanscy wykonawcy soulowi chocby Bebe and Cece Winans. Bardzo podobny vokal ma ten man :D do MS
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez leaf only » Pt maja 18, 2007 3:12 pm

hungry napisał(a):Jesli juz ktos znudził sie M. S. :D sa inni chrzescijanscy wykonawcy soulowi chocby Bebe and Cece Winans. Bardzo podobny vokal ma ten man :D do MS


Dzięki, Hungry, ale IMO albo dawny Mieczu, albo Take 6, albo kantaty Bacha [e tam, nieprawda, że trudne - toż to gotowe kazania reformacyjne!], albo cisza:)

Pozdrawiam!
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez hungry » Pt maja 18, 2007 7:32 pm

W każdym bądź razie można było go jeszcze usłyszec dwa lata temu razem z Deus Meus na żywo w Toruniu
Tutaj można luknąć
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

ad Miecz

Postprzez rolka » N lip 29, 2007 11:39 pm

... w sprawie Miecza. Jako ktoś, kto spotkał Miecza na żywo, zaświadczam, że jest On żywym świadkiem Miłości Boga i to w stałym kontakcie z Najwyższym. Jako polonistka ...służę w interpretacji tym, którzy przespali lekcje poezji w szkole. Jako chrześcijanka: boli mnie to, że ktoś zamiast modlić się o Mieczowe szczęście, generuje takie domysły. Pozdro chrześcijańskie. Rolka. Gdańsk
Ostatnio edytowano Cz paź 25, 2007 8:00 pm przez rolka, łącznie edytowano 3 razy
rolka
 

Postprzez hungry » N lip 29, 2007 11:44 pm

rolka rozumie Twoje oburzenie :) ale prosze powstrzymaj jako polonistka i chrzescijanka slowa jakie przed chwila użyłas na chrzescijanskim forum.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

przepraszam

Postprzez rolka » Pn lip 30, 2007 9:50 am

Bardzo przepraszam, rzeczywiscie bardzo brzydko się wyraziłam. Bardzo wszystkich przepraszam. No i jak ja to wytnę :(
rolka
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron