Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:58 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

mietek szcześniak

Co i dlaczego warto posłuchać?

mietek szcześniak

Postprzez leaf only » Śr sie 23, 2006 3:55 pm

[...]
Ostatnio edytowano Cz maja 22, 2008 6:24 pm przez leaf only, łącznie edytowano 1 raz
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez hungry » Śr sie 23, 2006 11:22 pm

Hmm nie wiem jak tam u niego relacja z Bogiem zapytaj sie sama Go albo napisz mu e-maila :) Tu masz Oficjalna strone Internetową Mietka Szcześniaka.
Ja zaś wiem że on miał zawsze odloty poetyckie co mi zawsze odpowiadało, ale wiem że wielu chrzescijan nie rozumie takiej poezji ;)
Mi się podoba taka muzyka i teksty odpowiadają mi jego, brzmienie :D jego tworczosci jest o.k. :D
Choc ostatniej płyty chyba nie slyszałem poza radiem ;D Może własnie warto sobie ja zakupić... choć ostatnio slucham innej troche muzyki.. Wogóle rzadziej polską, więcej zagraniczne praise and worshipwe nagrania. Ale i Szcześniak nagrywał takie uwielbieniowe piosenki kiedys czesciej wiec moe rozumie Cię o jaką twórczość Ci chodzi. :) Wiadomo jako wierzącej osobie mi też takie najbardziej odpowiadają nagrania.
Pamiętam jak miałem chrzest wodny 11 lat temu i Mieczysław Szcześniak tez był na tym wyjeździe chrześcijan co ja. o.k. 60 osób sie chrzciło w Wągrowcu (dawne woj. Pilskie) A teraz nie wiem w jakim MIetek Szcz. jet kościele nawet.
Bo tam byli ludzie z różnych społeczności i zborów. Świetny czas mieliśmy z Bogiem. Mysle że i Mieczysław Szcześniak wtedy skorzystał skoro się wtedy zdecydowal na chrzest wodny.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez leaf only » Cz sie 24, 2006 3:31 pm

[...]
Ostatnio edytowano Cz maja 22, 2008 6:22 pm przez leaf only, łącznie edytowano 1 raz
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez hungry » Cz sie 24, 2006 8:44 pm

Więc o co chodzi :-? :?: Przesłuchałem próbki 30sek. z najnowszej jego płyty i mi się podobają są o.k. że chyba ją sobie nabędę :)
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez leaf only » Cz sie 24, 2006 9:17 pm

[...]
Ostatnio edytowano Cz maja 22, 2008 6:19 pm przez leaf only, łącznie edytowano 1 raz
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez T.S.CHRISTWEAPON » Śr maja 16, 2007 1:23 pm

Przepraszam że się wtrącę.W Trójce często puszczali Mietka nagranie w którym śpiewa że chce balować do świtu i coś tam ...Blues i Rock n Roll.Chyba Szcześniak jest nieświadomy źródła słowa R n R (OKREŚLENIE GANGSTERSKIE RUCHÓW FRYKCYJNYCH NA MELINIE)ale mnie wydaje się że Mietek ześwietczał.Patrz koncerty dla papieża Wojtyły.HAŃBA!
T.S.CHRISTWEAPON
Użytkownik
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez hungry » Śr maja 16, 2007 2:30 pm

Witaj T.S.CHRISTWEAPON na forum chrześcijan.
Mam taka poprostu propozycję. Napisz do niego e-maila to będziesz wiedział co jak :D W sieci gwiazdy chrzescijanskie maja swoje adresy www i e-maile. Wystarczy poszukać i napisac to nic nie kosztuje i nie boli.
Tym bardziej że link juz podałem wyżej.
Więc może skoncentrujmy sie na jego muzyce tak jak to jest w temacie od pierwszego wątku już. A która to jednak wiele wniosła w muzyce chrześcijańskiej. Niewiem czy Ci coś mówią zespoły New Life M, Deus Meus i TGD z którymi ten muzyk śpiewał jako członek lub wielokrotny gość. A to że jest gwiazdą pop, jazz i saul już od wielu lat już dużo wczesniej zanim się nawrócił to wiadomo że będą go zapraszać różne środowiska świeckie i religijne. Apostoł Paweł zdaje się cos pisał o tym żeby byc wszystkim dla wszystkich. Żeby jak najwęcej zdobyć , pozyskac dla Jezusa Chrystusa.
Pozdrawiam.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez T.S.CHRISTWEAPON » Śr maja 16, 2007 3:23 pm

Z własnego doświadczenia wiem że jak się głosi PEŁNĄ EWANGELIĘ to jest się bardzo mało LUBIANYM i ZAPRASZANYM do różnych środowisk w tym i kościelnych.Co do nieporozumienia bycia WSZYSTKIM DLA WSZYSTKICH to myślę że chodzi oto żeby wiedzieć jaki jest punkt widzenia osób ewangelizowanych,a nie upodabniać się do nich.Słyszałem że gdzieś w Stanach Z. jeżdzą ,,chrześcijańscy kulturyści" i w majtkach typu STRING starają się pozyskać jak najwięcej pań dla ,,ewangelii''Następny przypadek w sekcie Dawida mO. Berga - Religijna PROSTYTUCJA,też żeby pozyskać konwertytów.Totalna Pomyłka,ludzie bez DUCHA ŚWIĘTEGO pozyskują innych piekielników! To że się śpiewa pieśni religijne,nie oznacza że jest się Chrześcijaninem,tak samo jak cytowanie Biblii.Aktor Richard GERE zagrał rolę króla DAWIDA a później OKAZAŁO SIĘ ŻE JEST HOMOSEKSUALISTĄ. Pozdrawiam
T.S.CHRISTWEAPON
Użytkownik
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez hungry » Śr maja 16, 2007 3:54 pm

ale porownanie do Mietka Szczesniaka nie na miejscu. Poznałem go kiedys 12 lat temu na jednym z wyjazdów chrześcijańskich (protestanckich o charakterze charyzmatyczno-zielonoświątkowym) gdzie również on razem z wieloma osobami przyjął chrzest wodny. Na dziś dzień nie wiem jak wyglada jego relacja z Bogiem i mysle że dobrze Ci więc radziłem abys sam się zapytał jesli Cię to ciekawi zamiast snuć takie porownania. Więc proszę powstrzymaj sie od takich komentarzy w stosunku do osób. Rozumie że jest on osobą publiczną więc jest taka pokusa ale proszę w tym wątku poprzestaj jedynie na ocenie czy opini jego twórczości i muzyki. Choc osobiście śmiem twierdzic :D że "nad gustami się nie dyskutuje" :lol: Tylko przypominam proszę też nie wklejaj nam tutaj prytwanych wiadomości e-mail wiadomości takie zachowaj dla siebie.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez T.S.CHRISTWEAPON » Śr maja 16, 2007 4:36 pm

Ja nie porównuję Mietka,tylko pokazuję błąd rozumowania WSZYSTKIM dla wszystkich.Myślę że żywisz do niego SENTYMENT sprzed 12 tu lat.Ale OWOCE jego obecnej postawy pokazują co innego.Jak mówią,, nie ważne jak się zaczyna ALE JAK SIĘ KOŃCZY''Ogólnym problemem muzyków jest KASA! Nie umieją nic innego robić jak tylko grać i to właśnie powoduje że GRAJĄ DO KOTLETA albo na urodzinach człowieka który głosi tyle odszczepieństw.Osobiście wolałbym węgiel przerzucać niż występować na uroczystościach które obrażają ZBAWICIELA.Mieczu śpiewa w cytowanym kawałku przezemnie ŻE JEST ZUPEŁNIE DO NICZEGO,więc po co mam do niego pisać o jego STAN DUCHOWY? Przecież Pan Jezus pokazał nam że z OBFITOŚCI SERCA USTA MÓWIĄ oraz Z KAŻDEGO NIEUŻYTECZNEGO SŁOWA LUDZIE ZDADZĄ SPRAWĘ W DZIEŃ SĄDU. Jako Chrześcijanie mamy nie upodabniać się do świata(w org.DO WIEKU TEGO) ale przemienić NASZE MYŚLENIE abyśmy odróżniali wolę Bożą. Trzeba się modlić o SZCZEŚNIAKA aby dojrzał ,,ŚWIŃSKIE KORYTO'' wejrzał w siebie i powrócił do Ojca.Pod warunkiem że kiedyś NARODZIŁ SIĘ NA NOWO.Amen
T.S.CHRISTWEAPON
Użytkownik
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez hungry » Śr maja 16, 2007 5:27 pm

Nieżywie zadnego sentymentu do MS ale sie powstrzymuje co do oceny jego życia duchowego , a prosiłem Cie o coś chyba wyżej? Proszę też abyś nie krzyczał . Wielkie litery w internecie zgodnie z netykietą oznaczają krzyk.
Na tematy teologiczne zapraszam do wątkow teologicznych tutaj prosiłbym o rozmowę na temat muzyki samej podanego wczesniej przez kogoś wykonawcy.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez T.S.CHRISTWEAPON » Cz maja 17, 2007 9:45 am

Jeśli ktoś zadał pytanie na temat ,, Czy jest to nadal muzyka chrześcijańska'' forumowicze odpowiadają.Proste.Przepraszam ale nie wiedziałem że duże litery oznaczją krzyk.W mojej Biblii Krzyk jest bardzo wskazany zwłaszcza jak podchodzi nieprzyjaciel.Wszystkie elementy życia chrześcijańskiego mają karmić naszego ducha(muzyka też się zalicza)Jeśli muzyka jest Cielesna to karmi upadłą naturę.Gdy ,,ciało'' jest przekarmiane następuje Upadek a w niektórych wypadkach Zdemonizowanie.Zachęcam do przeczytania Listu do Rzymian.Jak by nie było TEOLOGII byłby bałagan,także w muzyce.
T.S.CHRISTWEAPON
Użytkownik
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez hungry » Cz maja 17, 2007 10:00 am

A więc napisz do tego muzyka a rozwiejsz swoje watpliwosci odnosnie jego tworczosci i moze nawet jego życia duchowego.
Co do wielkich liter to wszedzie w całej sieci obowiązuje ta zasada. Od 8 lat jak serfuję po necie nie spotkałem jeszcze forum, grupy dyskusyjnej lub czatu gdzie by wielkie litery były dozwolone.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez T.S.CHRISTWEAPON » Cz maja 17, 2007 2:50 pm

Ja nie mam żadnych wątpliwości co do jego osoby,przecież PO OWOCACH ICH POZNACIE.Mam wrażenie że w ogóle mnie nie rozumiesz albo jesteś nie kumaty.Albo od słuchania Miecza zrobiła Ci się warownia SZCZEŚNIAKOWA.Zamiast siedzieć tyle lat na necie pobiegaj sobie to się odmulisz i będziesz lepiej komunikował.Pozdrawiam
T.S.CHRISTWEAPON
Użytkownik
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez darq » Cz maja 17, 2007 3:01 pm

A te argumenty ad persona to rozumiem od biegania? A może od nieuważnego czytania? Próbowałem odpowiedzieć, ta by być zrozumianym!
Rozmawiamy czy się kłócimy?
:cry:
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Następna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron