Teraz jest Cz mar 28, 2024 3:54 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Niesamowity zespół! "Umiłowani"

Co i dlaczego warto posłuchać?

Niesamowity zespół! "Umiłowani"

Postprzez Fizolof » N maja 07, 2006 1:15 pm

Chciałbym zwrócić uwagę wszystkich odwiedzających forum na twórczość mało znanego zespołu "Umiłowani". W zasadzie nie jestem zwolenikiem grup śpiewających "Idzie Jezus..." itp - wiecie co mam na myśli. Jednak ich grupa wyróżnia się naprawdę bardzo efektowną aranżacją utworów. Miałem przyjemność przysłuchać się ich występowi podczas spotkania maturzystów z diecezji łódzkiej na Jasnej Górze w kwietniu b.r.
Niestety nie mogę zdobyć żadnego namiaru na ten zespół - żadnej stronki, adresu, daty występu ani tp. Proszę dajcie mi znać o każdej informacji, na którą uda Wam się natrafić.
Fizolof
 

"Umiłowani" to my:)

Postprzez dzik » Pn cze 05, 2006 11:42 am

Witam. Bardzo miło czyta sie takie słowa:)
Zespół jest z Łodzi. Faktycznie byliśmy zaproszeni na pielgrzymke maturzystów na Jasna Górę. Choć głównym celem zespołu są jednak koncerty ewangelizacyjne. Wedle zasady dobra muzyka+dobre przesłanie.
Najliższy taki (razem z grupą teatralną Impuls) odbędzie się w niedzielę 11 czerwca w kościele par.pw.Chrystua Odkupiciela w Łodzi.
17-18 czerwca będziem grac w Nowym Tomyślu (wielkopolskie). potem przerwa wakacyjna;)
Zapraszamy.
A kontakt do zespołu to: umilowani@wp.pl
Może kiedyś dorobimy się strony www Mamy tez nagrane demo z jednego z koncertow.
Zazwyczaj starmy się umiesczać informacje o występach na kdm.pl/koncerty. No to takie głowne informacje:)
Chwała Panu!
dzik
 

Postprzez Tymoteusz-ka » Cz wrz 21, 2006 8:14 pm

Przed chwileczką dowiedziałam się, że zespół będzie grać u mnie w mieście i na dodatek w kościele, gdzie uczęszczam na rózne spotkania, Msze. Bardzo się cieszę z tego powodu, podaje info:

24 września 2006 (niedziela)
Tomaszów Mazowiecki
parafia św. Jadwigi - ul. Warszawska (na górce)
godzina 19.00

Nie orientuje się jaką muzykę gracie, ale pewnie będzie super, jak zawsze na takich koncertach.....

No to sie szykuje super weekend, w sobotę Tymoteusz, Arka Noego i chór gospel w Piotrkowie Tryb., a w niedziele Umilowani, ale się cieszę.
Tymoteusz-ka
 

Zduńska Wola - koncert

Postprzez dzik » Pn paź 09, 2006 7:43 am

Witam. Po koncercie w Tomaszowie (dzięx - było super!, choć dalej nie wiadomo jaką muzyke gramy;)), przyszedł czas na kolejny koncert wyjazdowy.

XI. DNI ŚWIĘTEGO MAKSYMILIANA, Zduńska Wola
14.X.2006 r. (sobota)
godz. 19.00
Koncert muzyki religijnej zespołu "Umiłowani" z Łodzi
(Ośrodek Pamięci Św. Maksymiliana, ul. Kościelna).

Wstęp wolny.
Zapraszamy serdecznie.

zespół Umiłowani
dzik
 

Postprzez admin » Pn paź 09, 2006 11:08 am

Nagraliscie jakas plyte?
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

płyta

Postprzez dzik » Cz paź 12, 2006 12:48 pm

no niestety nie mamy własnego wydawnictwa.
na koncertach rozprowadzamy na zasadzie plyty-cegiełki zapis naszego pierwszego koncertu.
traktujemy to jako demo. pozdrawiam.
dzik
 


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron